Bure1

Naujienos

Džiazo trio koncertas


Džiazo trio koncertas

Paskutinį vasaros ketvirtadienį, rugpjūčio 25 d.,19:30 val. restorano “KalvarijųNo 1” kiemelyje koncertuos džiazo trio:

Kęstutis Vaiginis - saksofonai

Francesco Angiuli (Italija) - kontrabosas

Aleksandras Kazakevičius - mušamieji

Vakaro metu skambės žymiausi džiazo standartai bei originalios muzikantų kompozicijos.

Staliukus prašome rezervuoti iš anksto telefonu 8 671 78676 arba el. Paštu info@kalvariju1.lt

Kaina svečiui – 10 lt.

Laukiame Jūsų! 

Apie muzikantus:

 

Jaunos kartos saksofonininkas Kęstutis Vaiginis dažnai koncertuojantis užsienyje ir kviečiamas  kone į visus žymiausius džiazo renginius Lietuvoje.

Kęstutis Vaiginis  yra dalyvavęs „Kaunas Jazz“, Birštonas Jazz“, „Vilnius Jazz“, „Nida Jazz“ džiazo festivaliuose, šiuolaikinės muzikos festivalyje „Gaida“, Muzikų Parade, yra surenges koncertų Nacionalinėje Filharmonijoje,  bei puikiai žinomas lietuvių publikai kaip tarptautinių projektų autorius bei jų lyderis. Saksofonininkas Kęstutis Vaiginis pradėjęs groti džiazą nuo 1999-tųjų metų su įvairiais muzikantais jau yra nekartą pristatęs savo muziką ne tik Lietuvoje, bet ir kituose Europos šalyse bei  JAV. Kęstutis, studijavęs Amsterdame ir stažavęsis Niujorke, taip pat yra sėkmingai pasirodęs ne viename tarptautiniame džiazo muzikos festivalyje, bei konkurse.

Savo biografijoje yra išleidęs keletą autorinių albumų: „Gipsy Nature“, „Unexpected Choices“  iš kurių jo muzika įtraukta į „Lithuanian Note“  reprezentuojančių geriausius Lietuvos džiazo atlikėjus plokštelių rinkinį.

 2008 metais subūręs jaunos kartos BigBand`ą  „Independent Artists Ensemble“, o taip pat – New York`e įrašęs naują kompaktinę plokštelę „Unexpected Choices“ su žymiais New York`o muzikantais, tokiais kaip David Berkman, Hernan Romero, Austin Becker, Tatum GreenBlatt, Andy Hunter, Linda Oh, Devin Gray ir Joey  Saylor.

Tarp jo buvusių ir dabartinių scenos partneriu - Barbara Dennerlein, Daniel Messina, Hernan Romero, David Berkman, Randal Corsen, Bilal Karaman, Burak Bedikyan ir kt.

2008 metais New Yorke, Kęstutis įgrojo  Hernan Romerui kompaktinę plokštelę  "Tres Caras De Una Moneda", kurioje taip pat groja žymiausi muzikantai kaip: Al Di Meola, Estela Raval, Jerry Marotta, Cristian Puig,  Juan Pablo Romario.  

http://cdbaby.com/cd/hernanromero

Francesco Angiuli(Italija)– unikalus muzikantas ir kontraboso virtuozas sugebantis pavergti klausytojus savo lyriškomis melodijomis, kurį būtina išgirsti dėl jo sugebėjimu muzikuoti labai nuoširdžiai ir įtaigiai... Šiuo metu gerai žinomas ir aktyviai koncertuojantis vakarų Europoje kontrabosistas muzikiniuose projektuose su ne tik labai aukšto lygio jaunais atlikėjais kaip Joao Lobo, Walter Wolff, Chris Johansen, Andreas Fryland, Miguel Rodriguez, Rodolfo Neves, Fabrizio Scarafile, bet ir tokiais patyrusiais kaip Teddy Charles, Steve Grossman, Evan Parker, Jim Mc Nelly, Rachel Gould, Peter Beets, Juray Stanik, Benjamin Herman, Simon Righter,Tommy Smith, Pino Iodice, Max Ionata.

Gimęs pietų Italijoje Monopoli mieste. Muzikuoti pradėjo obojumi būdamas penkerių. Po kiek laiko obojų išmainęs į pianiną, galiausiai pasirinko el. boso instrumentą ir pradejo groti įvairiuose rock, pop, jazz ir elektroninės muzikos ansambliuose. Baigė klasikinį kontrabosą "Conservatorio di Monopoli" ir elektrinį bosą "Universita' della Musica" & "Percento Musica"(Roma). Francesco taip pat studijavo su John Patitucci, Eddie Gomez, Alain Caron, Harvey Swartz, Franco Petracchi, rmanno Ferrari, Joelle Leandre, Bruno Tommaso, Dave Liebman, Gene Jackson, Massimo Moriconi, Luca Pirozzi, Pippo Matino, Marco Siniscalco, Paolo Ghetti, Gianfranco Gullotto. Francesco savo muzikinėje karjeroje turėjo galimybę koncertuoti muzikos festivaliuose Italijoje, Olandijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Slovėnijoje, Turkijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Kroatijoje. Yra laimėjęs prestižinį prizą Italijoje "BARONISSI JAZZ 2001".

Aleksandras Kazakevičius

debiutavo konkurse JAZZ JUNIOR 93 trio “MUTABORrr” su G.Vasčenko ir W.Barkowski

Dalyvavo daugelyje tarptautinių džiazo konkursų ir festivalių, grojo su A. Anusausko kvintetu.

 Nuo 2000 metų -  grupės BIPLAN narys.

Groja su grupe KASP BIG BEND. 

 


2011-08-18 21:32:50