Bure1

Naujienos

„Burė No1” kviečia Naujametinės vakarienės!


Tuos, kurie pasitiks Naujuosius mieste, namie su šeima ar draugais, kviečiame į naujametinę vakarienę ir koncertą restorane "Burė No1".

Renkamės : gruodžio 31 d. 18 val., nusiteikę džiazovai, apsirengę šventiškai su jūriniais akcentais.
Koncertas: 19-22 val.
Prašome staliuką rezervuoti iš anksto. Rezervacijos mokesčio nėra. NAUJŲJŲ METŲ PROGA KONCERTĄ JUMS DOVANOJAME :)
 

Burės No1” virtuvės kapitonas Jums ruošia šviežių šamų ir vėžių žuvienę, jūros gėrybes, firminę Panchetta, absente degintą jautienos nugarinę, desertui - specialiai kruizui brandintus sūrius, marakujos putėsius, juodųjų serbentų šerbetą su mėtomis ir aibę kitų skanėstų.

Naujametinį vakarą „Burės No1” denyje Jums koncertuos vieno ryškiausių Lietuvos džiazmenų Vyčio Nivinsko trio su programa „Two Man and One Lady”. Tai kamerinis muzikantų projektas, originaliai interpretuojantis džiazo muziką. Šio trio repertuare galima išgirsti gerai žinomų džiazo kūrėjų (R.Bona, B.McFerrin, M.Johnson) kompozicijas, ankstyvojo roko (Beatles, Led Zeppelin) aranžuotes bei originalius pačių trio narių kūrinius. Vokalistė Laura Budreckytė kilusi iš džiazu alsuojančio Birštono kurorto, yra tarptautinio vokalistų konkurso “Jazz Voices” 2012 pirmosios vietos laimėtoja. Džiazo scenoje gerai žinomas pianistas Vytis Smolskas išsiskiria charisma bei muzikine įvairove. Daugelyje tarptautinių muzikinių projektų dalyvis kontrabosininkas Vytis Nivinskas, šiuo metu dėsto Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje, Vilniaus Kolegijoje ir yra aktyviai koncertuojantis bei kuriantis muzikas.

Rengnių šturmanė Jurgita tel. +370 677 84393, el. paštas: info@bure1.lt
www.bure1.lt

2012-12-31 12:36:13